SOM organizuje pierwszą konferencję cannabis

CT: SOM organizuje pierwszą konferencję na temat cannabis.

Wymiana wizytówek ozdobionych liśćmi marihuany, inwestorzy kapitału podwyższonego ryzyka, przedsiębiorcy, eksperci prawni i entuzjaści cannabis – to wszystko działo się w piątek w Yale School of Management na pierwszej konferencji cannabis zorganizowanej przez amerykańską szkołę biznesu.

Jednodniowa konferencja była prowadzona wyłącznie przez studentów i zgromadziła uczestników ze wszystkich sektorów legalnego przemysłu produkującego cannabis w celu kompleksowego przeanalizowania dokąd zmierza branża. Prelegenci wielokrotnie poruszali kwestie związane z różnorodnością rasową, płciową i kulturową w branży.

Główni organizatorzy, Connie Lee SOM ’18 i Billy Marks SOM ’18, powiedzieli że zainspirowali się, aby zorganizować wydarzenie, które zapewni holistyczny przegląd cannabis, jej historii i potencjalnej przyszłości.

„Oboje jesteśmy zainteresowani marihuaną z wielu powodów, z tym wpływu wojny narkotykowej na kolorowe społeczności, rosnące obawy o jej wpływ na środowisko i rozprzestrzenianie się innowacyjnych produktów i usług w tym rozwijającym się przemyśle” – powiedział Lee podczas otwarcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.