Zakrycie zapachu marihuany

Cannabis pachnie niesamowicie i czasem potrzebujemy ten zapach zakryć. Zapraszamy do dzisiejszego artykułu jeśli właśnie na tym ci zależy.

Marihuana ma bardzo wyraźny zapach, który można rozpoznać już z daleka. Jednym z powodów, dlatego dane osoby zostają złapane na paleniu jest aromatyczny zapach marihuany. Jeśli kiedykolwiek wszedłeś do mieszkania osoby palącej marihuanę, z pewnością ostry zapach marihuany uderzył cię prosto w twarz.

NAJLEPSZE METODY KONSUMPCJI REDUKUJĄCE ZAPACH

Po pierwsze, omówmy rzeczywisty zapach generowany przez spożywanie marihuany. Metoda, która generuje maksymalną ilość zapachu to palenie. Kiedy wydychamy dym do atmosfery, substancje znajdujące się w cannabis pływają w powietrzu wchodząc do nozdrzy każdego przechodnia.

Ponadto, dym jest dość gruby i łatwo absorbowany przez porowate materiały. Najlepszą metodą konsumowania marihuany bez niepotrzebnego zapachu marihuany jest spożywanie produktów jadalnych lub nalewek – i w zasadzie każdego produktu cannabis, który nie uwalnia śmierdzącego produktu ubocznego.
Jeśli musisz spożywać cannabis poprzez inhalację, najlepiej zaopatrz się w wysokiej jakości waporyzator. Para rozprasza się lepiej niż dym i nie pachnie tak wyraźnie.

ZAPOBIEGANIE

Teraz, jeśli wiesz, że twoje metoda konsumpcji powoduje znaczny zapach, oto co musisz wziąć pod uwagę:

• Kiedy palisz, pamiętaj, że dym będzie łatwo wchłaniany przez wszystko co znajduje się wokół ciebie – nawet przez włosy i skórę. Ubrania, pościel, zasłony, dywany, ręczniki oraz ubrania uwielbiają wchłaniać dym z cannabis i mogą zachować ten zapach przez naprawdę długi czas.

• Najlepszym miejscem palenia pod względem rozpraszania powietrza jest oczywiście palenie na zewnątrz. Wystarczy jeden dobry podmuch wiatru, aby usunąć dowody, że cokolwiek tam zaszło. Jednak oczywiście może to nie być rozwiązanie dla wszystkich, ponieważ sąsiedzi mogą szpiegować twoje starania.

• Jeśli musisz palić w pomieszczeniu, najlepszą metodą będzie palenie pod kuchennym okapem. Otwór zasysa większość dymu na zewnątrz.

• Jeśli nie masz okapu w kuchni, kolejnym najlepszym miejscem w domu jest łazienka, ponieważ zazwyczaj nie posiada ona tak wielu materiałów chłonnych jak na przykład sypialnia.

• Jeśli musisz gdzieś wyjść po sesji palenia, zmień ubrania. Oprócz tego umyj dobrze ręce i zęby.

ZAKRYWANIE ZAPACHU

Aby zakryć cuchnący zapach powstający po paleniu marihuany, najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie środka do dezynfekcji powietrza. Sprej ten zaprojektowany jest do eliminowania cząstek chemicznych znajdujących się w powietrzu – a nie do przykrywania ich jak robi to klasyczny sprej Febreze. Możesz użyć kadzidełek, podgrzać ocet, spalić tosty – istnieje wiele kreatywnych sposobów na zakrycie tego dymu.

Jeśli chodzi o zakrycie zapachu pąków, zawiń je w plastik i umieść w słoiku z kawą. Kawa neutralizuje zapach marihuany. Jeśli zdecydujesz się podróżować z marihuaną publicznie, ale martwisz się zapachem, umieść worek z marihuaną w większej torbie wypełnionej kawą. Lun po prostu zabierz ze sobą puszkę z kawą. Oprócz tego, zamiast marihuany możesz mieć przy sobie hasz; w porównaniu do marihuany, praktycznie nie uwalnia on żadnego zauważalnego aromatu.

ODMIANY O MOCNYM ZAPACHU

Porozmawiajmy teraz o twoim ogrodzie. Rośliny zaczynają cudownie pachnąć kiedy wchodzą w fazę kwitnienia. Hodowcy indoor mogą stosować filtry węglowe oraz generatory ozonu w celu usunięcia zapachu. Jednak można również rozważyć uprawianie odmian, które mają o wiele łagodniejszy zapach. Hodowcy outdoor w celu zatuszowania zapachu marihuany mogą zacząć uprawiać także miętę, lawendę, rozmaryn, trawę cytrynową itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.