nasiona marihuany, nasiona konopi

Senat Maryland zatwierdza medyczną marihuanę

Senat w Maryland zagłosował 35 – 12, i tak oto SB 627 wejdzie w życie. Oto fragment wiadomości od Maryland ASA: „Następnie, ustawa przechodzi do Białego Domu, gdzie mają czas do północy w poniedziałek, aby zatwierdzić wersję ustawy Senatu bez zmian. Potrzeba trochę politycznej woli i szybkiego działania w Białym Domu, aby przyjąć przepisy. Ale, Senat pozytywnie wspiera taką ustawę.”

Jeden ze sponsorów ustawy, senator David Brinkley powiedział: „Jestem bardzo dumny z moich kolegów i sposobu w jaki zagłosowali. Każdy, kto widział kogoś bliskiego, kto cierpi z powodu wyniszczającej choroby, zgodzi się, że nie powinniśmy stać pomiędzy pacjentami oraz lekarzami, oraz pozbawiać poważnie chorych ludzi bezpiecznego dostępu do legalnego leku, który może pomóc im poradzić sobie z chorobą.”

Kolejny sponsor wniosku, senator Jamie Raskin powiedział: „Uważamy, że ustawa ta oferuje najlepiej sformułowane prawo medycznej marihuany w kraju. Oferuje ona ochronę prawną i bezpieczny dostęp do medycznej marihuany pacjentom, którzy rozpaczliwie tego potrzebują i stosuje wszelkie możliwe środki, aby zapobiec nadużyciom. Mam nadzieję, że nasi koledzy w Białym Domu wezmą tę propozycję na poważnie i ustanowią prawo medycznej marihuany, jako krajowy model promowania prywatności medycznej, społecznego współczucia i bezpieczeństwa w administracji.”

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny, cbd
nasiona marihuany, konopi, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.