Massachusetts wciąż ma problemy z medyczną marihuaną

Wygląda na to, że po dwóch latach technicznej aprobaty marihuany, Massachusetts planuje w końcu zezwolić stosowanie medycznej marihuany w stanie oraz otwarcie pierwszej apteki. Mimo tego, że jest to dobra wiadomość dla całej branży, wygląda na to, że zanim medyczna marihuana naprawdę pojawi się w tym regionie, przed nami jeszcze długa droga.

Ta ważna zmiana ma miejsce, ponieważ Massachusetts właśnie zrewidowało zasady dotyczące procesu przyznawania licencji, który wszystkie potencjalne medyczne przychodnie muszą przejść, aby się otworzyć. Do tego momentu proces ten był bardzo trudny i żadne potencjalne apteki nie przeszły go pomyślnie.
Jednak w świetle nowej zmiany, tylko dwie apteki planują się otworzyć.

Alternative Therapies Group, pierwsza oficjalna przychodnia, która planuje rozpocząć działalność w Massachusetts, już rozpoczęła produkcję produktów. Rozwijająca się apteka nie wypuściła jeszcze żadnych publicznych komentarzy na temat oficjalnych planów. Wygląda jednak na to, że plany wychodzą naprawdę daleko, mimo braku ostatecznej zgody stanu na przysłowiowe otworzenie drzwi.

Kilka innych firm otrzymało wsparcie w początkowych fazach procesu, ale nie ma w ich przypadku realnej szansy na uprawę marihuany, zatem będą one musiały jeszcze poczekać.

„Dla przemysłu opóźnienia to coś okropnego,” stwierdził Bill Downing, który jest dyrektorem Massachusetts Cannabis Reform Coalition.

W rzeczywistości, nastąpiło tak wiele opóźnień w Massachusetts, że wiele osób postanowiło zrezygnować z inwestycji czasu i pieniędzy w medyczna marihuanę. Niektórzy inwestorzy postanowili się po prostu wycofać.

Niezależnie od tych wszystkich niepowodzeń, jesteśmy pewni, że legalizacja marihuany nadal okaże się sukcesem w tym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.