nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

10 faktów o cannabis

Fakty o cannabis, których większość ludzi nie jest świadomych.

Postawy ludzi wobec marihuany wciąż się zmieniają, ale większość poglądów zgadza się z obecnymi trendami. Coraz więcej ludzi pokazuje, w jaki sposób ich poglądy na temat marihuany uległy zmianie, co sprzyja koncentracji na ogólnej polityce narkotykowej. Niemniej jednak, istnieje wiele faktów o cannabis, których nie są świadomi zarówno użytkownicy jak i nie użytkownicy marihuany.

1. Eksperci z różnych organizacji prowadzą badania nad substancją, szczególnie pod kątem jej korzyści zdrowotnych. Badania przeprowadzone do tej pory pokazują, że marihuana jest o wiele mniej szkodliwa niż tytoń i alkohol.
2. Prywatne wykorzystanie marihuany było legalne na Alasce już w 1975 roku i po dziś dzień nic się nie zmieniło.
3. Marihuana zawiera substancję chemiczną, która działa poprzez mocne zmuszanie komórek nowotworowych do zatrzymania i zapobiega rozprzestrzenianiu się ich w organizmie.
4. W niektórych przypadkach, judaizm uznaje medyczną marihuanę za „koszerną”.
5. W Korei Północnej uprawa i stosowanie marihuany jest legalne. Państwo nie uważa, ani nie klasyfikuje marihuany jako narkotyku.
6. W 2013 roku Urugwaj stał się pierwszym krajem na świecie, który uznał i zalegalizował marihuanę. Od tego czasu, uprawianie, sprzedaż i spożywanie marihuany jest w tym kraju legalne.
7. Ilość przychodni z medyczną marihuaną w Kolorado przewyższa ilość popularnych kawiarni Starbucks.
8. Wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia uważa, że marihuana może stymulować wydzielanie dopaminy w całym ciele. Dopamina jest silnym promotorem neurogenezy. Marihuana stymuluje produkcję substancji chemicznych w mózgu, co sprawia, że ludzie czują się dobrze.
9. Czy wiesz, że marihuana i piwo to… kuzyni? Tak! Chmiel, z którego produkuje się browar znajduje się w tej samej rodzinie roślin co marihuana.
10. Istnieje ponad 200 terminów na cannabis!

nasiona marihuany, nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej, konopny, cbd
sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna tritonseeds.com wykorzystuje pliki cookies.