sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, cannabis, skuna, ak47, white widow

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware wydaje kilka ostrzeżeń, w tym jedno dotyczące pana nazwiskiem Sessions…

Przedstawiciele stanowych finansów doradzają zachowanie ostrożności, ponieważ prawodawcy rozważają zalegalizowanie stosowania rekreacyjnej marihuany w Delaware.

Na spotkaniu grupy w środę, urzędnicy zauważyli, że dowolna struktura regulacyjna, którą może ustanowić stan, może zostać zniesiona przez prawo federalne, ponieważ amerykański prokurator generalny Jeff Sessions pozostaje zagorzałym wrogiem legalizacji.

Korzystając z danych innych stanów, które zalegalizowały marihuanę, urzędnicy zajmujący się sprawami finansowymi w Delaware szacują, że legalizacja marihuany może przynieść od 9 do 47 milionów dolarów rocznych przychodów dla stanu.

Jeśli jednak marihuana zostanie zalegalizowana, urzędnicy do spraw finansów twierdzą, że wszelkie przychody z marihuany powinny zostać oddzielone od ogólnego funduszu, a nie włączane do wyjściowych wydatków.

Podczas gdy osiem stanów oraz Dystrykt Kolumbii zalegalizowały korzystanie z marihuany w celach rekreacyjnych, Delaware może już niedługo stać się pierwszym stanem, który wprowadzi legalizację poprzez proces legislacyjny.

sklep thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.