sklep z automatycznymi nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona indoor i outdoor, feminizowane z autofloweringiem

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware, TritonSeeds, Triton Seeds

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware wydaje kilka ostrzeżeń, w tym jedno dotyczące pana nazwiskiem Sessions…

Przedstawiciele stanowych finansów doradzają zachowanie ostrożności, ponieważ prawodawcy rozważają zalegalizowanie stosowania rekreacyjnej marihuany w Delaware.

Na spotkaniu grupy w środę, urzędnicy zauważyli, że dowolna struktura regulacyjna, którą może ustanowić stan, może zostać zniesiona przez prawo federalne, ponieważ amerykański prokurator generalny Jeff Sessions pozostaje zagorzałym wrogiem legalizacji.

Korzystając z danych innych stanów, które zalegalizowały marihuanę, urzędnicy zajmujący się sprawami finansowymi w Delaware szacują, że legalizacja marihuany może przynieść od 9 do 47 milionów dolarów rocznych przychodów dla stanu.

Jeśli jednak marihuana zostanie zalegalizowana, urzędnicy do spraw finansów twierdzą, że wszelkie przychody z marihuany powinny zostać oddzielone od ogólnego funduszu, a nie włączane do wyjściowych wydatków.

Podczas gdy osiem stanów oraz Dystrykt Kolumbii zalegalizowały korzystanie z marihuany w celach rekreacyjnych, Delaware może już niedługo stać się pierwszym stanem, który wprowadzi legalizację poprzez proces legislacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.