Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware

Panel dotyczący legalizacji cannabis w Delaware wydaje kilka ostrzeżeń, w tym jedno dotyczące pana nazwiskiem Sessions…

Przedstawiciele stanowych finansów doradzają zachowanie ostrożności, ponieważ prawodawcy rozważają zalegalizowanie stosowania rekreacyjnej marihuany w Delaware.

Na spotkaniu grupy w środę, urzędnicy zauważyli, że dowolna struktura regulacyjna, którą może ustanowić stan, może zostać zniesiona przez prawo federalne, ponieważ amerykański prokurator generalny Jeff Sessions pozostaje zagorzałym wrogiem legalizacji.

Korzystając z danych innych stanów, które zalegalizowały marihuanę, urzędnicy zajmujący się sprawami finansowymi w Delaware szacują, że legalizacja marihuany może przynieść od 9 do 47 milionów dolarów rocznych przychodów dla stanu.

Jeśli jednak marihuana zostanie zalegalizowana, urzędnicy do spraw finansów twierdzą, że wszelkie przychody z marihuany powinny zostać oddzielone od ogólnego funduszu, a nie włączane do wyjściowych wydatków.

Podczas gdy osiem stanów oraz Dystrykt Kolumbii zalegalizowały korzystanie z marihuany w celach rekreacyjnych, Delaware może już niedługo stać się pierwszym stanem, który wprowadzi legalizację poprzez proces legislacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.