Przeczytaj To Zanim Przewieziesz Marihuanę Samochodem

Transport marihuany złożony problem, zmieniający się w zależności od państwa oraz przepisów.

Teraz, gdy marihuana jest zalegalizowana w coraz większej liczbie krajów, naturalnym staje się zastanawianie się, jak przenieść swój zakup z punktu A do punktu B i co zrobić, jeśli zatrzyma cię policja. Te pytania są wspólne dla wszystkich użytkowników, mieszkańców i turystów, niezależnie od tego, czy przenoszą marihuanę z firmy do domu, czy podróżują na większe odległości.

Oto podstawowe zestawienie najważniejszych faktów, które musisz znać:

• Przestrzegaj limitów posiadania marihuany obowiązujących w danym kraju

Podczas gdy większość ludzi kupuje marihuanę w niewielkich ilościach, niektórzy lubią kupować hurtowo. Osoby te powinny być bardziej ostrożne niż zwykle, oraz być poinformowane o przepisach, aby uniknąć grzywien, a nawet więzienia, jeśli zostaną złapane przez policję.

Na przykład, w Kalifornii prawo stanowi, że kupujący mogą mieć przy sobie maksymalnie uncję suszonej marihuany osiem gramów koncentratów, takich jak olej i haszysz.

• Nie pal marihuany w samochodzie

Bez względu na to, czy prowadzisz samochód, czy nie, najlepiej unikać wszelkich problemów i palić marihuanę, gdy jesteś w domu lub gdy znajdujesz się w bezpiecznym i prywatnym miejscu. Palenie w Twoim samochodzie łamie prawo i może również prowadzić do prowadzenia pojazdu na haju.

• Staraj się nie przekraczać granic z marihuaną w bagażniku

Przepisy i regulacje dotyczące marihuany są nadal zbyt pogmatwane, aby podejmować tego rodzaju ryzyko, bez względu na to, czy podróżujesz z jednego stanu, w którym marihuana jest legalna do drugiego.

Dopóki w USA marihuana nie będzie legalna na szczeblu federalnym, najlepiej unikać takich scenariuszy i zachować ostrożność.

• Znaj swoje prawa

Debata na temat legalności marihuany oznacza, że ​​przepisy są jeszcze bardziej zagmatwane niż zwykle, z wieloma szarymi obszarami.

W dzisiejszych czasach możesz zostać zatrzymany z powodu tego, że twój samochód śmierdzi marihuaną, a policjanci mają prawo na przeszukanie twojego samochodu.

Jeśli będziesz trzymać marihuanę w odpowiednich, szczelnych pojemnikach, zachowasz sobie wiele stresu, i tego typu problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.