Recenzja Odmiany Marihuany Trinity

Trinity jest to tętniąca życiem, ale jednocześnie tajemnicza sativa z dobrą reputacją. Mimo, że odmiana ta ma tendencję do promowania skoncentrowanego i kreatywnego doświadczenia, po ustąpieniu mocnych efektów sativy może pojawić się mocna senność.

Dokładne pochodzenie Trinity jest trudne do ustalenia. Jednak ta hybryda jest uważana za skrzyżowanie co najmniej trzech kalifornijskich odmian. Mimo, że linia tej rośliny pozostaje tajemnicą, Trinity nadal jest odmianą, która jest bardzo pożądana. Odmiana uważana za szybką w uprawie, mówi się, że do osiągnięcia czasu kwitnienia potrzebuje tylko 40 dni.

Mimo krótkiego czasu (40 dni), roślina z pewnością nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o jej moc. Trinity cechuje się często zawartością THC plasującą się w przedziale 16 – 20 procent, co czyni ją odpowiednim wyborem zarówno dla umiarkowanych jak i zaawansowanych konsumentów cannabis. Odmiana marzenie! Posiada reputację mocnych i trwałych efektów.

Podobnie jak większość odmian cannabis, Trinity cechuje mocno leśny zapach. Cytrusowa ostrość dodaje świeżości całemu aromatowi.
Odmiana przeznaczona jest z pewnością dla tych bardziej wymagających konsumentów.

Jako sativa, Trinity ma mniejsze prawdopodobieństwo do powodowania sedacji niż odmiana indica. Odmiany klasyfikowane jako sativa mają tendencję do wytwarzania mniejszej ilości mircenu, który jest cząsteczką aromatu powszechnie występującą w roślinnych żywicach. Uważa się, że mircen powoduje senność, która często towarzyszy paleniu konopi.

Większość osób sięgających po Trinity deklaruje podniesienie poziomu energii po skosztowaniu tego słodkiego pąka, jednak odmiana może powodować również mocne zaskoczenie. Skutki tego odczucia są bardzo mocne, zapewniając wzruszające emocje euforii i szczęśliwy, zrelaksowany klimat. W dużych dawkach, Trinity, może powodować paranoję, która nie jest czymś nadzwyczajnym w odniesieniu do odmian sativa.

Odmiana ta to świetny wybór na zabawne i aktywne popołudnie. Niezależnie od tego czy planujesz spotkać się z przyjaciółmi czy po prostu poleżeć na słońcu, odmiana ta sprawi, że będzie ci się chciało żyć.

Radosny charakter tej odmiany sprawia, że jest ona popularna wśród medycznych pacjentów marihuany cierpiących na choroby psychiczne takie jak depresja, lęk, chroniczny stres.

Osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, z pewnością odnajdą dużą wartość we właściwościach stymulujących apetyt, jakie posiada ten szczep. Trinity może powodować poważną gastrofazę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.