11 gwiazd, które stosowały lub wciąż stosują marihuanę

1. Bill Clinton

Kiedy Clinton został powołany na prezydenta jako gubernator Arkansas, przyznał że eksperymentował z marihuaną raz, lub dwa razy, kiedy był w Anglii jako stypendysta Rhodes. Najlepszą częścią tego skandalu było jego zastrzeżenie, że „nie zaciągał się.” Oczywiście, technicznie wszystko zadziałało dobrze, ponieważ Clinton odbył podwójną prezydenturę.

2. Bob Denver

W 1998 roku, Denver został przyłapany na odbieraniu paczki zawierającej 35 gramów marihuany w swoim domu. Ze względu na to, że paczka została dostarczona przez funkcjonariusza do zadań walki z narkotykami, nie było z tego tytułu wielkiej akcji. Denver współpracował z policją i otrzymał jedynie sześć miesięcy w zawieszeniu.

3. Barack Obama

W przeciwieństwie do Hillary Clinton, Barack Obama w pełni przyznał się do czynów popełnianych w młodości. Został także wybrany na prezydenta. Innymi słowy: Kandydacie na prezydenta, jeśli to czytasz, kup sobie bongo, jeśli chcesz dostać się do Białego Domu.

4. Michael Phelps

Zdobywając złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku, Phelps był zasłużenie gotowy do zabawy. Niestety dla niego, nie zdawał sobie sprawy, jak popularny się stał i został sfotografowany podczas palenia marihuany. Phelps przeprosił niemal natychmiast i „ubolewał” nad swoim zachowaniem.

5. Arnold Schwarzenegger

Rozpoczął karierę jako kulturysta, część życia Arnolda, która dobrze została pokazana w filmie Pumping Iron. Pod koniec filmu Arnold relaksuje się za kulisami w koszulce „Arnold Is Numero Uno”, wylegując się na kanapie i ciesząc jointem. Jest mnóstwo polityków, którzy zostali przyłapani na paleniu, ale Arnold jest jedną z niewielu osób, której palenie zostało udokumentowane.

6. Zach Galifianakis

Galifianakis zapalił skręta w środku rozmowy w trakcie nagrywania 2010 Real Time z Bill Maher. Po zrobieniu kilku buchów komik następnie zaproponował marihuanę swoim kolegom z panelu. Nikt inny oczywiście nie zapalił, ale rzeczywiście potwierdzili oni że jest to prawdziwa marihuana.

7. Miley Cyrus

W 2010 roku wypłynęło wideo, w którym Hannah Montana zaciągała się marihuaną. Kiedy Cyrus pali, zaczyna zadawać pytania typu: „Czy to ja palę?” pomiędzy niekontrolowanymi napadami chichotania. Przedstawiciele Miley konfiskują wszystkie kopie wideo, a także wszelkie pogłoski, jakoby Cyrus paliła marihuanę.

8. Matthew McConaughey

Wszystko nie było „w porządku, w porządku, w porządku” w 1999 roku, kiedy zgłoszono skargę w rodzinnym mieście McConaughey. Według policjantów, w domu, w którym Matthew McConaughey został znaleziony nagi i tańczył dookoła bonga została znaleziona marihuana.

9. Bam Morris

Morris spędził 89 dni w więzieniu za posiadanie marihuany w 1998 roku, a z czasem wszystko się jedynie pogorszyło. Morris przyznał się do próby rozpowszechniania marihuany, a po wyjściu z więzienia trafił tam ponownie w 2000 roku.

10. Chace Crawford

Ładny chłopiec z popularnego serialu „Plotkara” został przyłapany na rolowaniu jointa w barze kawowym w Teksasie. Gwiazda skończyła na wykonywaniu prac społecznych oraz pod opieką kuratora.

11. Michael Vick

Vick znalazł się w kłopotach na lotnisku w Miami, kiedy próbował przenieść butelkę wody przez bramki kontrolne. Na butelce znajdowała się „mała ciemna cząstka”, która miała zapach marihuany. Jednak po wynikach laboratoryjnych, Vick został uwolniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.