11 gwiazd, które stosowały lub wciąż stosują marihuanę

11 gwiazd, które stosowały lub wciąż stosują marihuanę, TritonSeeds, Triton Seeds

1. Bill Clinton

Kiedy Clinton został powołany na prezydenta jako gubernator Arkansas, przyznał że eksperymentował z marihuaną raz, lub dwa razy, kiedy był w Anglii jako stypendysta Rhodes. Najlepszą częścią tego skandalu było jego zastrzeżenie, że „nie zaciągał się.” Oczywiście, technicznie wszystko zadziałało dobrze, ponieważ Clinton odbył podwójną prezydenturę.

2. Bob Denver

W 1998 roku, Denver został przyłapany na odbieraniu paczki zawierającej 35 gramów marihuany w swoim domu. Ze względu na to, że paczka została dostarczona przez funkcjonariusza do zadań walki z narkotykami, nie było z tego tytułu wielkiej akcji. Denver współpracował z policją i otrzymał jedynie sześć miesięcy w zawieszeniu.

3. Barack Obama

W przeciwieństwie do Hillary Clinton, Barack Obama w pełni przyznał się do czynów popełnianych w młodości. Został także wybrany na prezydenta. Innymi słowy: Kandydacie na prezydenta, jeśli to czytasz, kup sobie bongo, jeśli chcesz dostać się do Białego Domu.

4. Michael Phelps

Zdobywając złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku, Phelps był zasłużenie gotowy do zabawy. Niestety dla niego, nie zdawał sobie sprawy, jak popularny się stał i został sfotografowany podczas palenia marihuany. Phelps przeprosił niemal natychmiast i „ubolewał” nad swoim zachowaniem.

5. Arnold Schwarzenegger

Rozpoczął karierę jako kulturysta, część życia Arnolda, która dobrze została pokazana w filmie Pumping Iron. Pod koniec filmu Arnold relaksuje się za kulisami w koszulce „Arnold Is Numero Uno”, wylegując się na kanapie i ciesząc jointem. Jest mnóstwo polityków, którzy zostali przyłapani na paleniu, ale Arnold jest jedną z niewielu osób, której palenie zostało udokumentowane.

6. Zach Galifianakis

Galifianakis zapalił skręta w środku rozmowy w trakcie nagrywania 2010 Real Time z Bill Maher. Po zrobieniu kilku buchów komik następnie zaproponował marihuanę swoim kolegom z panelu. Nikt inny oczywiście nie zapalił, ale rzeczywiście potwierdzili oni że jest to prawdziwa marihuana.

7. Miley Cyrus

W 2010 roku wypłynęło wideo, w którym Hannah Montana zaciągała się marihuaną. Kiedy Cyrus pali, zaczyna zadawać pytania typu: „Czy to ja palę?” pomiędzy niekontrolowanymi napadami chichotania. Przedstawiciele Miley konfiskują wszystkie kopie wideo, a także wszelkie pogłoski, jakoby Cyrus paliła marihuanę.

8. Matthew McConaughey

Wszystko nie było „w porządku, w porządku, w porządku” w 1999 roku, kiedy zgłoszono skargę w rodzinnym mieście McConaughey. Według policjantów, w domu, w którym Matthew McConaughey został znaleziony nagi i tańczył dookoła bonga została znaleziona marihuana.

9. Bam Morris

Morris spędził 89 dni w więzieniu za posiadanie marihuany w 1998 roku, a z czasem wszystko się jedynie pogorszyło. Morris przyznał się do próby rozpowszechniania marihuany, a po wyjściu z więzienia trafił tam ponownie w 2000 roku.

10. Chace Crawford

Ładny chłopiec z popularnego serialu „Plotkara” został przyłapany na rolowaniu jointa w barze kawowym w Teksasie. Gwiazda skończyła na wykonywaniu prac społecznych oraz pod opieką kuratora.

11. Michael Vick

Vick znalazł się w kłopotach na lotnisku w Miami, kiedy próbował przenieść butelkę wody przez bramki kontrolne. Na butelce znajdowała się „mała ciemna cząstka”, która miała zapach marihuany. Jednak po wynikach laboratoryjnych, Vick został uwolniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.