6 Najbardziej Kreatywnych Odmian

Odkąd wszyscy spędziliśmy trochę czasu w domu, wielu z nas zaczęło rozwijać różne, kreatywne pasje, aby zabić czas i złagodzić stres i niepokój związany z bieżącymi wydarzeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o rysowanie, taniec, muzykę, czy coś innego, co lubisz, konopie mogą pomóc Ci płynniej wyrazić Twoją kreatywność. Sprawdź poniżej niektóre odmiany, o których wiadomo, że pobudzają kreatywność.

Maui Wowie

Maui Wowie to od dawna ulubieniec koneserów konopi, który od lat 60. wzmaga nie tylko kreatywność, ale także wywołuje pozytywne uczucia. Znana z tego, że jest podnosząca na duchu i energetyzująca, posiada cytrynowy, sosnowy smak, która poprawia nastrój i pozwala umysłowi doświadczyć granic jego kreatywności.

Wiadomo, że ta odmiana rośnie wysoko i dość szybko. Co ważniejsze, zapewnia solidne plony, które są odpowiednie dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w pobudzające kreatywność kwiaty konopi. Wielu twórców lubi palić lub waporyzować Maui Wowie, ponieważ ma przyjemny smak, który wydaje się brać udział w podnoszących na duchach efektach.

Betty Banner

Wystarczy spojrzeć na piękną strukturę pąków Betty Banner, aby wysłać twórców w wir fantazji. Intensywna mieszanka limonkowo-zielonych i ciemnofioletowych pąków sprawia, że ​​można się zastanawiać, dlaczego nie jest to najpopularniejsza odmiana na rynku. Betty Banner pachnie podobnie jak jej rodzic Bruce Banner, z nutami owocowymi i ziemistymi, które są podkreślone odrobiną oleju napędowego i sosny. Od aromatu po smak, Betty Banner uwalnia umysł i pozwala twórcom robić to, co potrafią najlepiej: tworzyć.

Dla kogoś, kto chce dać upust swojej kreatywności, Betty Banner odpręża ciało, pobudzając umysł. Jej wspaniały wygląd, uwodzicielski zapach i potężne efekty składają się na różnorodność, po której Szekspir mógł napisać nowy sonet.

Critical Mass

Wspaniała odmiana Critical Mass jest naprawdę inspirującą rośliną. Jej pąki są owinięte pomarańczowymi włoskami i posiadają naturalny zielony odcień. Jest pełna zarówno THC, jak i CBD, zapewniając wspaniałą równowagę dla osób, które chcą tworzyć.

Ta odmiana po spożyciu posiada silne, długotrwałe efekty, które koją i dodają kreatywności.

Gum AKA Bubblegum

Kolejna piękna odmiana, która pod mikroskopem wygląda jakby była pokryta cukrem pudrem. Z tego powodu wiele osób uwielbia jej wygląd, mimo że nie jest ona pełna futrzastych włosów.

Ta odmiana posiada bardziej subtelne efekty niż inne odmiany na tej liście. Zapach gumy przypomina owocowe cukierki, ale nie jest zbyt ostry ani odrażający dla tych, którzy unikają słodkich potraw.

Super Lemon Haze

Nic dziwnego, że Super Lemon Haze jest najbardziej znana ze swojego super cytrynowego smaku. Niektórzy ludzie twierdzą, że ich własne uprawy tej odmiany pachną dokładnie jak drzewo cytrynowe. Być może mniej znaną cechą tej odmiany jest jej zdolność do wywoływania twórczego stanu umysłu. Dzięki cudownemu, kojącemu uczuciu, które obmywa ciało, Super Lemon Haze zapewnia również pozytywne i energiczne nastawienie.

Third Dimension

Kiedy twórcy chcą tworzyć, nie ma nic lepszego niż znalezienie się w trzecim wymiarze.
Oczywiście żyjemy już w trzecim wymiarze, a odmiana Third Dimension pomaga użytkownikom uwolnić się od wszystkiego, co negatywnie wpływa na naszą wspólną przestrzeń. Z ciemnozielonymi pąkami posypanymi błyszczącymi włoskami, ta odmiana relaksuje samym swoim wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.