Cannabis i Seks

Haj cannabis może mieć wiele skutków, zarówno psychologicznych, jak i fizycznych. Wielu użytkowników marihuany zgłosiło, że marihuana może poprawić ich życie seksualne. Ale zwykle nie doceniamy tego, na ile sposobów haj z konopi może pozytywnie wzbogacić doświadczenia seksualne.

W jaki sposób marihuana może poprawić seks – jeśli jest używana z umiejętnościami i wiedzą w sprzyjających okolicznościach? Krótka odpowiedź brzmi: na wiele innych sposobów, jakie zwykle się przytacza. Konopie indyjskie i seks dobrze ze sobą współgrają.

„Gdyby ktoś chciał wszystko przedstawić graficznie, każdy odcinek, z jego kulminacją, wymagałby trójwymiarowego modelu, chociaż jest to dość skomplikowane: każde doświadczenie jest niepowtarzalne. To, co sprawia, że ​​kochanie się i czytanie są do siebie najbardziej podobne, to to, że w obu z nich czasy i przestrzenie są otwarte, inne niż mierzalny czas i przestrzeń”.

Nawet eksperci zdecydowanie nie doceniają szerokiego spektrum psychologicznych skutków haju od marihuany. Nazywam to spektrum psychologicznym „bukietem efektów” haju. Haj wpływa na cały szereg funkcji poznawczych i fizjologicznych, od pamięci epizodycznej, uwagi i rozpoznawania wzorców po zmianę naszego poczucia czasu, percepcji ciała, wyobraźni, kreatywnego myślenia i empatycznego zrozumienia.

Konopie indyjskie są używane od tysięcy lat do wielu celów, a wiele kultur i subkultur na całym świecie badało jej wartość dla seksu na przestrzeni dziejów. W rejonie północnych Himalajów i Indii konopie indyjskie były używane w szamanizmie od czasów prehistorycznych.

W niektórych liniach tradycji seksu tantrycznego konopie indyjskie były używane do wywołania stanu medytacyjnego, przywrócenia umysłu z powrotem do „tu i teraz” chwili i ostatecznie dojścia do stanu oświecenia poprzez praktyki seksualne. Te starożytne zastosowania marihuany zdecydowanie przewyższają nasze obecne zachodnie rozumienie zarówno potencjału samych doświadczeń seksualnych, jak i potencjału marihuany do jej wzmocnienia.

Ale nawet bez takiej tantrycznej wiedzy, niezliczeni współcześni użytkownicy marihuany donoszą, że odkrywają na nowo różne zastosowania marihuany w celu poprawy swojego życia seksualnego. Na haju skupiają swoją uwagę na tu i teraz i odprężają się; zapominają o poprzedniej słownej kłótni z partnerem, o zbliżającym się egzaminie następnego dnia. W tej przestrzeni skupiają się na własnym ciele, na partnerze, na jego aktualnych potrzebach, tęsknotach, pragnieniach.

Ich uwaga jest często przekierowywana na ciało. Wrażenia cielesne są zintensyfikowane i głębiej doświadczane; dotyk ust podczas pocałunków, zapachy, dotyk – wszystko wydaje się bardziej intensywne, ale też bardziej szczegółowe w odbiorze.

Wydajesz się być oddzielony od przeszłości i przyszłości, unosząc się w powietrzu. Czas wydaje się zwalniać podczas haju. Jak zauważył kiedyś Carl Sagan, to percepcyjne spowolnienie czasu prowadzi do przedłużonego odczuwania orgazmu i, dodam, przedłużonego odczuwania całego doświadczenia kochania się.

Wielu użytkowników zgłosiło, że podczas seksu stają się zbyt introspekcyjni, co zdecydowanie nie pomaga w tym doświadczeniu. Wydaje się, że kluczową rolę odgrywa dawkowanie, umiejętności, nastrój, nastawienie i kontekst.

Jednak dla wielu innych haj nie tylko generuje silne poczucie intymności, ale prowadzi do naprawdę głębszego empatycznego zrozumienia charakteru, potrzeb i życzeń drugiej osoby, w oparciu o różne wzorce w mowie ciała partnera, w tonie tego, co jest powiedział lub w gestach twarzy. To wzmocnienie empatycznego zrozumienia ma fundamentalne znaczenie dla seksu, który jest jak taniec, formą komunikacji, która nieustannie potrzebuje nowych wspólnych poszukiwań i fascynujących odkryć.

Co prowadzi nas do jeszcze jednego fundamentalnego efektu haju, wzmocnienia kreatywności. Kochankowie często spotykają się z rutyną, a marihuana pomaga im być bardziej kreatywnym. Dodatkowo haj może wywołać efekt przeciwlękowy, który pomaga przezwyciężyć zahamowania moralne i inne. Może to być głównym czynnikiem wejścia w prawdziwy energetyczny przepływ seksualny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.