Cannabis: Zapomniane zabiegi

Medyczna Marihuana w Leczeniu Wielu Chorób

Cannabis jako skuteczna i bezpieczna alternatywa w leczeniu wielu schorzeń to obecnie naprawdę duży temat. Naprawdę rzadko mija miesiąc bez publikacji przełomowych lub postępowych badań na ten temat. W związku z coraz bardziej rozpowszechnionymi przepisami dotyczącymi cannabis w większej liczbie krajów, cannabis wreszcie weszło do głównego nurtu świadomości, a także wzbudza zainteresowanie społeczności naukowych i medycznych.

W rezultacie miejsca takie jak New Jersey w USA rozważają na dodanie do listy zatwierdzonych stanów chorobowych kolejne warunki. Jest to naprawdę godne uwagi, ponieważ przepisy dotyczące cannabis w New Jersey są dość surowe. Były polityk z New Jersey, Tim Eustance, który służył w New Jersey General Assembly do zeszłego roku, wprowadził nowe ustawodawstwo, które pozwoli na stosowanie marihuany do innych celów.

Słowo skuteczności marihuany jest również rozpowszechniane przy pomocy popularnych celebrytów. Słynny komik Whoopi Goldberg nawiązała współpracę z twórcami produktów spożywczych, aby stworzyć linię własnych produktów z marihuaną, która ukierunkowana ma być głównie na kobiety jako grupę docelową.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej dotyczącej cannabis oraz obiecujących badań, przyszłość cannabis jako leku „na całe zło” rzeczywiście wygląda dobrze. Może się nawet niedługo okazać, że marihuana stanie się ulubionym lekiem wszelkiego rodzaju pacjentów – tak jak działo się to setki lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.