Ekspansja CBD

Kanadyjski True Leaf obecnie produkuje produkty dla zwierząt z nasion konopi i planuje zbudować nowy obiekt w celu wytwarzania ekstraktów z kannabidiolem.

True Leaf Medicine International Ltd., mała kanadyjska firma działająca w szybko rozwijającym się kraju, planuje sprzedaż gum dla psów, które zawierać będą ekstrakty z cannabis.

True Leaf wytwarza już produkty z cannabis dla psów, które łagodzić mają bóle stawów, lęki i stany zapalne.
Firma zamierza pozyskać 10 milionów dolarów za pośrednictwem finansowania społecznego w USA, aby zbudować zakład produkujący marihuanę w Kolumbii Brytyjskiej.

„Ludzie wydają coraz więcej pieniędzy na opiekę nad swoimi zwierzętami, zwłaszcza, gdy owe się starzeją” – powiedział w wywiadzie telefonicznym dyrektor generalny Darcy Bomford. „Wiele leków dostępnych na runku weterynaryjnym jest skutecznych i działa, ale posiadają one również wiele skutków ubocznych.”

Firma True Lead wprowadziła na rynek produkty z cannabis w 2015 roku, a obecnie sprzedaje je w 1600 sklepach w Ameryce Północnej i ponad 300 miejscach w Europie. Naturalne suplementy dla zwierząt domowych stają się coraz bardziej popularne, a globalny rynek może wynosić nawet 1,6 mld dolarów – szacuje Bomford.

Akcje True Leaf wzrosły niedawno o 2,4 procent. Akcje firmy zwiększyły się niedawno aż czterokrotnie, dając spółce kapitalizację rynkową w wysokości 59,9 mln dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.