Odrzucenie wniosku na Florydzie

7 marca Senator Greg Evers przedstawił poprawkę, która miała za zadanie dodać PTSD jako warunek kwalifikacji do medycznej marihuany na Florydzie. Spośród 40 senatorów stanu Floryda, 36 postanowiło zagłosować. W rezultacie otrzymano wynik 18/18. Niestety PTSD nie mogło zostać dodane jako warunek kwalifikujący się do medycznej marihuany – aby tak się stało, wniosek musi otrzymać większość głosów.

Senatorzy nie tylko skrzywdzili osoby cywilne cierpiące na PTSD, ale także weteranów wojennych. Mieli okazję do udzielenia prawdziwej pomocy – odmówili.

Cannabis jest skutecznym sposobem leczenia zespołu stresu pourazowego, nie jest to opinia – istnieją dane naukowe, które uzasadniają to twierdzenie. Istnieje również wiele „anegdotycznych” dowodów potwierdzających to twierdzenie.

Kiedy ktoś cierpi na katastrofalne objawy takie jak podwyższony poziom czujności, doświadcza traumy w koszmarach i retrospekcjach, reaguje dziwnie na dane obrazy, zapachy czy dźwięki, unika ze strachu niektórych osób, miejsc lub rzeczy, nie może się zrelaksować, nie może spać – i mówi że coś im pomaga, nie ma powodu, aby takiej osobie niewierzyć.

Prawodawcy na Florydzie mogli wyjść poza swój standardowy sposób myślenia i rozszerzyć prawo, aby ułatwić życie wielu mieszkańcom Florydy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.