Proste zmiany stylu życia

Jeśli zszedłeś na chwile z drogi i chcesz wrócić do gry, nie rozpaczaj. Istnieje wiele prostych, zdrowych zmian stylu życia, które można szybko wdrożyć do życia.

1. Pobierz pedometr

Jeśli nie posiadasz żadnych gadżetów treningowych, istnieje prosta i darmowa aplikacja na telefon, która sprawi, że poczujesz się winny kiedy korzystać będziesz z autobusu lub ubera. Dzięki eksperckim zaleceniom mówiącym, że powinniśmy chodzić co najmniej 10.000 kroków dziennie, pedometr z pewnością pomoże ci w osiągnięciu tego celu.

2. Dziel się głównym daniem, nie przystawką

Chcesz podzielić się swoim nowym i zdrowym stylem życia z najlepszym przyjacielem? Rozpocznij od dzielenia się głównymi daniami, nie przystawkami. Dzielenie się przystawką oznaczać będzie, że tylko pobudzisz kubki smakowe, a następnie zjesz dużą porcję. Ta alternatywa zachęca do zdrowszych wyborów i pomoże zachować bardziej rozsądne proporcje jedzenia.

3. Do wszystkiego co jesz dodawaj nasiona konopi

Okej, może nie do wszystkiego, ale nasiona konopi świetnie smakują na owsiance, chlebie, jogurcie, brownie, warzywach i innych potrawach. Łuskane nasiona konopi są źródłem omega 3, omega 6 GLA, błonnika, aminokwasów i białka (super zdrowe nasiona konopi mają go o 50% więcej niż nasiona chia). Te małe nasiona są świetnym sposobem na dodanie składników odżywczych do twojej diety.

4. Nie sprawdzaj telefonu przed snem

Odpowiednia ilość snu to ogromny problem dla wielu ludzi w dzisiejszych czasach. A nasze telefonu stanowią istotny czynnik zakłócający go. Ich sztuczny blask (i nasze stresujące interakcje cyfrowe) powodują spustoszenie jeśli chodzi o rytm okołodobowy naszego ciała oraz relaksację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.