thcthc, com

Wiosenne porady ogrodnicze

Może być chłodno na zewnątrz, liście mogą spadać z drzew, a cała pogoda może być po prostu… mroczna. Jednak jest mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić na początku wiosny, aby ożywić ogród.

1. Karm ptaki

Biorąc pod uwagę to, że rośliny przechodzą w stan hibernacji zwierzęta nie mają zbyt wiele do zdobycia podczas zimnych miesięcy. Wyrzucanie nasion dla ptaków przez całą zimę i na początku wiosny sprawi, że ogród będzie pełen, nawet jeśli nic nie będzie rosło. Możesz zainwestować w zagrodę chroniącą przed lisami i wiewiórkami, aby powstrzymać chciwe zwierzęta przed zjedzeniem wszystkich nasion.

2. Kiełkowanie ziemniaków

Jeśli zamierzasz uprawiać warzywa w tym roku, styczeń (w cieplejszym krajach) i luty (w zimniejszych krajach) to szczyt kiełkowania. To oznacza, że powinieneś umieścić ziemniaki w pudełku i tylko czekać aż wypuszczą pędy.

3. Zasadź czosnek

Kochasz produkty uprawiane lokalnie? Posadź zatem czosnek w swoim ogrodzie. Wybierz słoneczne miejsce, w bogatej, dobrze wymiesanej glebie. Przed wysadzeniem upewnij się, że rozbiłeś główki nie dłużej niż 24 godziny przed sadzeniem. Sadź je na głębokości 3 – 4 cm.

4. Hoduj sukulenty

Są to zdecydowanie rośliny dla wszystkich zapracowanych a także zapominalskich, którzy nieustannie zapominają o podlewaniu kwiatów. Sukulenty są łatwe w uprawie i bardzo tolerancyjne.

Przeczytaj również

Sól Epson • Sól Epson w uprawie marihuany: Dlaczego powinieneś znać ten trik? Wszyscy chcemy uprawiać zdrowe rośliny. Dzisiaj pokażemy wam jeden pros...
Olejki eteryczne, które posiadają największe efekt... Istnieją dziesiątki tysięcy badań wykazujących, ze olejki eteryczne są jedną z najpotężniejszych i najstarszych form leczenia opartego na rośl...
thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc

seedbay

Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.