Przejdź do sklepu z nasionami konopi indyjskich do domu i na dwór, w wersji feminizowanej i auto

Zapasy Broni i Marihuany Rosną Przed Wyborami

Zapasy Broni i Marihuany Rosną Przed Wyborami, TritonSeeds, Triton Seeds

Eksperci zarówno z branży konopi indyjskich, jak i branży broni palnej zauważyli gwałtowny wzrost liczby sprzedaży.

Nie jest tajemnicą, że marihuana radzi sobie dobrze podczas pandemii COVID-19, podczas gdy inne branże cierpią na ogromne problemy, ale obecnie jest nowy powód, dla którego ta branża kwitnie.

W miarę zbliżania się wyborów w USA sprzedaż i zapasy zarówno marihuany, jak i broni palnej rosną.

Wiele osób uważa, że dzieje się tak z powodu rosnącego niepokoju społecznego w USA, a także możliwości przeprowadzenia przez Demokratów akcji wyborczej, która mogłaby zalegalizować marihuanę i wprowadzić ściślejszą kontrolę nad bronią. W rezultacie ludzie spieszą się, aby zaopatrzyć się w broń na wypadek, gdyby nie była już łatwo dostępna, a także inwestują w konopie indyjskie, ponieważ spodziewają się, że branża będzie się rozwijać.

„Sprzedaż w tym roku zaczęła się jak w każdym innym” – powiedział Garrett Porter, producent karabinów maszynowych z siedzibą w Apopka na Florydzie. „Spodziewaliśmy się wzrostu podczas wyborów, ale wraz z paniką COVID-19, która rozprzestrzeniła się bardzo szybko, wzrost był naprawdę gwałtowny.”

Zapasy Broni i Marihuany Rosną Przed Wyborami, TritonSeeds, Triton Seeds

Broń, narkotyki i pieniądze

Firma Porters, Special Ops Tactical, twierdzi, że w 2020 roku sprzedała 20,000 półautomatycznych karabinów maszynowych i planuje wyprodukować 10,000 kolejnych. W normalnym roku sprzedają od 5,000 do 9,000 sztuk.

„Pojawiło się wzmożone poczucie troski o amerykańskich obywateli oraz strach przed nieznanym” – dodaje. „Wiele osób chce się przygotować. Sprzedaż była niezwykle wysoka – aż 10 razy wyższa niż normalnie”.

Rośnie również sprzedaż amunicji. Jake Felde, dyrektor generalny firmy Lucky Gunner, twierdzi, że broń i amunicja są jak papier toaletowy; kiedy lecą z półek, można stwierdzić, że pojawiają się problemy.

„Ruch na naszej stronie jest prawie dwukrotnie większy niż uznajemy za normalny” mówi. „Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze najpopularniejsze kalibry były teraz dostępne”.

„Kiedy idziesz do sklepu i nie ma papieru toaletowego na półkach, ludzie zwykle zaopatrują się w różnego rodzaju przedmioty, których mogą potrzebować, niezależnie od tego, czy jest to kukurydza w puszkach, woda czy inne przedmioty, które sprawią, że Twoja rodzina będzie bezpieczna”.

W świetle obaw, które ogarnęły cały kraj, udziały głównych producentów broni, takich jak Smith & Wesson i Vista Outdoor, podwoiły się.”

Ponadto, udziały cannabis rosną, chociaż nie w takim tempie jak udziały broni. Udziały 10 największych firm cannabis w USA i Kanadzie wzrosły o co najmniej 20 procent od sierpnia, według Viridian Capital Advisors.

Oczekuje się, że sprzedaż konopi indyjskich wzrośnie jeszcze bardziej, nawet o 40 procent pod koniec roku. Jeśli Biden wygra wyboru, a Senat również zostanie przejęty przez demokratów, liczba ta może być jeszcze wyższa.

Nie ma gwarancji, że Demokraci wygrają wybory, chociaż wiele osób ma na to nadzieję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.