Cannabis, System Endokannabinoidowy, Dobry Stan Zdrowia

sen-snienie-marihuana-medyczna-marihuana-thc

Nauka dotycząca kannabinoidów z dnia na dzień dokonuje fascynujących odkryć, jednak jedno jest pewne: efektywny system kannabinoidowy jest niezbędnym składnikiem dobrego samopoczucia. Więc czy możliwym jest wzmocnienie lub wspieranie naszego systemu kannabinoidowego poprzez cannabis lub suplementy je zawierające? Czy marihuana może pomóc nam w walce z chorobami i zapewnieniu zdrowia poprzez stymulację jednego z układów w naszym organizmie?

Istnieje badanie, które pokazuje, że małe dawki kannabinoidów pochodzące z cannabis, mogą pobudzić naturalną produkcję endokannabinoidów i prowadzić do powstawania większej ilości receptorów kannabinoidowych. Może to pomóc wyjaśnić, dlaczego użytkownicy marihuany często nie odczuwają żadnych efektów po zażyciu jej, aż do 2 czy 3 razu, dopóki ciało nie zbuduje dostatecznej liczby receptorów kannabinoidowych. Zwiększenie receptorów zwiększa wrażliwość jednostki na kannabinoidy; dając jednostce wyższą podstawę do stymulacji endokannabinoidów. Regularne, małe dawki cannabis działają jako środek wzmacniający dla naszego wewnętrznego, podstawowego systemu uzdrawiania.

W przeciwieństwie do syntetycznych wersji konopi, wersja ziołowa może zawierać ponad 100 kannabinoidów, które działają synergicznie, produkując mniej skutków ubocznych niż wyizolowane THC. Dowody przedstawione przez naukę oraz użytkowników marihuany pokazują, że posiada ona doskonałe właściwości, w przeciwieństwie do swojej syntetycznej alternatywy.

Najważniejsze jednak jest to, że dostarczanie odpowiednich substancji do systemu endokannabinoidowego jest dobrym sposobem na dbanie o swoje codzienne zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.