Ice hash – metoda


Wytwarzanie haszyszu przy użyciu suchego lodu (znanego również jako bubble hash) jest jedną z najczęstszych metod przygotowywania haszyszu, ponieważ jako ostateczny rezultat dostajesz najczystszą formę żywicy.

Metoda:

Potrzebujesz wiadra, suchego lodu, woreczków bąbelkowych (woreczki z drobną siatką na spodzie) i rękawic ochronnych.

Na rynku znajdziesz różne rodzaje torebek bąbelkowych. Te o bardzo drobnych oczkach (73μm) dają najlepsze i najczystsze rezultaty. Większe woreczki bąbelkowe (160μm) z pewnością sprawią, że otrzymasz większe ilości produktu, ale kosztem czystości substancji. Zatem przy zakupie woreczków zastanów się, co jest dla ciebie ważniejsze – ilość czy jakość.

W celu rozpoczęcia procesu, wypełnij wiadro materiałem roślinnym i suchym lodem. Potrząsaj i mieszaj przez kilka minut. Temperatura lodu poluzuje trichomy.

Następnie załóż worek bąbelkowy na wiadro. Odwróć wiadro nad czystą powierzchnią i pozwól, aby cały wytworzony w wiadrze produkt spłynął do worka. Ale ostrożnie, uważaj, aby torebka się nie ześlizgnęła.
Możesz lekko potrząsać, a po kilku minutach pojawią się na powierzchni trichomy o bursztynowym kolorze. Za pomocą czystej skrobaczki kuchennej lub karty kredytowej zbierz całą substancję, którą udało ci się uzyskać.

Istnieje wiele dopracowanych już metod stosowania tego systemu. Niektórzy hodowcy używają dwóch wiader i zestawu worków bąbelkowych o różnej wielkości otworach, które układają razem, od najmniejszego do największego. W ten sposób tworząc różne rodzaje haszu.

Jak możesz pewnie przypuszczać, istnieje wiele sposobów na tworzenie haszu, od prostych do bardzo skomplikowanych. Jednak gdy zrozumiesz, jak to działa i zdobędziesz jakieś doświadczenie na tym polu, znajdziesz swój własny sposób, który zapewni ci otrzymywanie najlepszych dla ciebie rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.