Olej Kokosowy Jest Najlepszy Do Produktów Cannabis

Olej kokosowy jest najlepszy do przygotowywania produktów cannabis w domu.

W ostatnich latach olej kokosowy otrzymał znaczną liczbę uwagi w prasie, w której szczegółowo opisano korzyści zdrowotne produktu w porównaniu z alternatywami, takimi jak masło lub oliwa z oliwek. Istnieją jednak również inne korzyści związane z używaniem oleju kokosowego. Jeśli przygotowujesz jedzenie przy użyciu konopi indyjskich, potrzebujesz składników, które najlepiej wchłaniają kannabinoidy.

Jak olej kokosowy wypada w porównaniu z innymi tłuszczami spożywczymi, jeśli chodzi o przygotowywanie żywności z konopiami indyjskimi? Zaskakująco dobrze, właściwie.

Związki znajdujące się w roślinie konopi są znane jako rozpuszczalne w tłuszczach. Oznacza to, że związki chemiczne rozkładają się w tłuszczu zamiast w wodzie. Ma to bezpośredni wpływ na sposób przygotowywania artykułów spożywczych z konopiami indyjskimi. Aby jak najlepiej wyekstrahować związki chemiczne znajdujące się w marihuanie, musisz ją ugotować z jakąś formą tłuszczu. Jeśli w przeszłości używałeś konopi indyjskich, prawdopodobnie używałeś masła lub jakiejś formy oleju (takiej jak oliwa roślinna lub oliwa z oliwek).

Nie wszystkie tłuszcze są sobie równe

Podczas gotowania z tłuszczami nie wszystkie są sobie równe. Chociaż masło i olej często można ze sobą zamieniać, każde z nich oferuje inne korzyści w zakresie wchłaniania THC i innych kannabinoidów. Oliwa z oliwek jest od dawna postrzegana jako jedna z bardziej pożądanych opcji, ponieważ łatwiej wchłania zdrowe składniki odżywcze niż masło, które jest przetworzonym tłuszczem pochodzącym z mleka zwierzęcego.

Przy gotowaniu tradycyjnego posiłku można wybrać rodzaj masła lub oleju w zależności od upodobań smakowych. Jednak, chociaż to samo dotyczy konopi, zastępuje to konieczność używania tłuszczu, który lepiej wchłania związek chemiczny. Tu właśnie pojawia się olej kokosowy.

Ze względu na skład oleju kokosowego jest to jeden z najlepszych tłuszczów kuchennych do wchłaniania THC i kannabinoidów. Ponieważ może wchłonąć więcej zużytych związków chemicznych w żywności, z której jest przygotowywany, jest optymalnym tłuszczem do użycia podczas tworzenia produktów z konopi.

Co sprawia, że ​​olej kokosowy jest lepszy?

Więc co dokładnie sprawia, że ​​olej kokosowy jest lepszy niż inne opcje gotowania? Wszystko sprowadza się do nasycenia tłuszczu. Im wyższy poziom nasycenia, tym łatwiej tłuszcz wchłania THC i inne kannabinoidy znajdujące się w konopiach. Sam olej kokosowy składa się w 90% z tłuszczów nasyconych. Z drugiej strony oliwa z oliwek składa się tylko w 15%. Ponieważ marihuana jest produktem rozpuszczalnym w tłuszczach, potrzebuje wyższego poziomu tłuszczu, aby zapewnić skuteczną infuzję. Podczas gdy masło i oliwa z oliwek nadal dobrze się sprawdzą, artykuły spożywcze zrobione z oleju kokosowego mają sprawdzoną reputację tworzenia silniejszych, zdrowszych produktów.

Czy to nie jest tak, że wszystkie tłuszcze nasycone są złe?

Zwykle, gdy słyszysz wysoki poziom tłuszczów nasyconych, prawdopodobnie myślisz o chorobach serca i innych negatywnych skutkach ubocznych. Nie chcesz ważyć wyższego poziomu wchłaniania marihuany z wyższym ryzykiem zatrzymania akcji serca. Jednak z olejem kokosowym nie musisz się o to martwić. Chociaż olej kokosowy składa się w 90% z tłuszczów nasyconych, składa się z tłuszczu znanego jako średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (można go również zobaczyć na etykietach zdrowotnych jako MCFA). Inne rodzaje tłuszczów nasyconych są znane jako długołańcuchowe kwasy tłuszczowe lub LCFA.

Organizm ludzki jest w stanie łatwo rozłożyć MCFA, podczas gdy tłuszcze nasycone LCFA są raczej trudne do rozbicia. W rzeczywistości wymagają one bardzo specyficznego enzymu, aby mogły się rozłożyć. Ponieważ LCFA są trudne do rozbicia, często są wchłaniane do organizmu jako tkanka tłuszczowa. I odwrotnie, MFCA są łatwo rozkładane, metabolizowane i przekształcane w energię.

Olej kokosowy używany podczas przygotowywania artykułów spożywczych z konopi ma dwie pożądane korzyści. Pierwszą z nich jest jego zdolność do wchłaniania związków chemicznych znajdujących się w marihuanie. Druga to jego zdolność do dostarczania tych substancji chemicznych do organizmu podczas trawienia. Ponieważ olej kokosowy nie jest przetwarzany z tłuszczami zwierzęcymi, łatwo się rozkłada. W ten sposób nie przechodzi po prostu przez twój system po spożyciu, ale zamiast tego rozkłada się naturalnie i szybko. Dzięki zdolności do wchłaniania większej ilości chemikaliów z konopi i szybkiego rozkładu w organizmie, dostarcza składniki odżywcze i chemikalia znajdujące się w roślinie marihuany przez przewód pokarmowy, który wchłania te chemikalia.

Doświadczenie

Ze względu na fakt, że olej kokosowy nasycony konopiami jest łatwiejszy do rozłożenia dzięki zawartości tłuszczów nasyconych, oferuje bardziej intensywne doznania psychoaktywne. Wynika to z wyższego poziomu THC wchłanianego przez olej i przekształcanego w organizmie. Tak więc, jeśli zależy ci na mocniejszych efektach, olej kokosowy jest najlepszym dostępnym systemem dostarczania tłuszczu (i smakuje też całkiem nieźle).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.