Najlepsze Odmiany Na Wzmocnienie Koncentracji

Najlepsze automatyczne odmiany marihuany na wzmocnienie koncentracji.

Odkąd pamiętamy, Odkąd pamiętam, marihuana zawsze kojarzyła się z lenistwem. Ludzie szybko zakładają i nie wahają się rozpowszechniać plotek wskazujących, że marihuana zmniejsza to motywację i zmniejsza kreatywność.

Okazuje się, że marihuana nie tylko zwiększa produktywność, ale także motywuje do cięższej pracy. Tym razem nawet nauka jest po naszej stronie! Według artykułu w „Psychology Today” i wielu innych badań odkryto, że marihuana może dość łatwo pomóc w odniesieniu do niepowiązanych ze sobą pojęć, co wskazuje, że zwiększa rozbieżne myślenie. Dlaczego więc czujesz potrzebę snu gdy tylko zapalisz marihuanę? Cóż, wszystko zależy od odmiany. Jeśli spożywasz lub palisz odmianę taką jak Blackberry Auto, która może przykleić Cię do łóżka, tak naprawdę nie możesz winić marihuany, ponieważ robi dokładnie to, do czego została stworzona. To jak zażywanie tabletek nasennych i narzekanie, że nie chciałeś iść spać. Większość odmian z dominacją Indici wywołuje w organizmie efekty, które zwiększają potrzebę snu. I właśnie dlatego stosuje się je również w leczeniu bezsenności. Z drugiej strony wiadomo, że Sativy zwiększają kreatywność.

Czy marihuana zwiększa motywację?

Niezależnie od tego, jak bardzo będziesz twierdził, że marihuana faktycznie Cię motywuje, nikt Cię nie słucha. Naukowcy nazywają to nawet zespołem amotywacyjnym, kiedy poziom energii jest całkowicie wyczerpany. Jednak jako użytkownik konopi indyjskich wiesz, że to nieprawda. Aby zrozumieć, czy marihuana jest naprawdę winowajcą, należy zbadać mózg.

Ponieważ ustalono, że THC zwiększa produkcję dopaminy w organizmie, łatwo jest rozpoznać, w jaki sposób konopie indyjskie są pośrednio odpowiedzialne za motywację. Oczywiście poziom dopaminy może się zmniejszyć w przypadku długotrwałych użytkowników, ponieważ organizm przestaje wytwarzać dopaminę, gdy czynniki zewnętrzne to rekompensują. Jednakże poziom dopaminy powróci do normy, jeśli zrobisz sobie przerwę od marihuany. Krótko mówiąc, marihuana nie zmniejsza motywacji ani produktywności. Wręcz przeciwnie, wielu użytkowników twierdzi, że zwiększa to ich kreatywność. Zamiast więc polegać na plotkach, trzymaj się osobistych doświadczeń. Czy konopie powodują senność? Nadszedł czas na zmianę odmiany. Tak, to jest tak proste. Najlepszym sposobem na znalezienie idealnej odmiany, która działa, jest eksperymentowanie. Wypróbuj różne odmiany o różnych poziomach THC, a Twoje ciało poprowadzi Cię do tej, która będzie dla Ciebie idealna. Oto kilka automatycznie kwitnących odmian, które mogą pomóc Ci się skoncentrować i zwiększyć produktywność.

1. Green Crack Auto

Green Crack Auto to piękna odmiana o smaku mango. To odmiana, którą można się cieszyć zaraz po przebudzeniu. Prawdę mówiąc, to jak smoothie z mango zmieszane z magicznymi pigułkami, które wyrywają cię ze snu. Przypływ adrenaliny towarzyszący Green Crack Auto jest tak duży, że Twoje myśli mogą zacząć pędzić. Dlatego dawkowanie jest kluczowe. Odmiany Sativa mają na celu ożywić Twój dzień, ale nie przesadzaj. To jak wypicie zbyt wielu filiżanek espresso, które wywołują uczucie mrowienia w ciele. Jeśli palisz odpowiednią dawkę, Twoja koncentracja znacznie się poprawi.

Tak naprawdę Green Crack zyskał swoją nazwę dzięki Snoop Doggowi, który był pod wrażeniem jej efektów. Ta odmiana to niewielki zastrzyk energii, który może pomóc w dokończeniu zadań na resztę dnia. Green Crack jest hybrydą, ale efekty są bardzo podobne do odmiany Sativa. Mając ponad 20% THC, nie sposób się w nim nie zakochać, zwłaszcza, że wprawia w dobry nastrój, radość i euforię.

2. Mimosa Cake Auto

Mimosa Cake Auto jest ulubioną odmianą wielu użytkowników konopi indyjskich na całym świecie i nie bez powodu. Dzięki połączeniu cech pochodzących zarówno z genetyki Wedding Cake, jak i Mimozy, możesz polegać na tej Sativie, aby zwiększyć koncentrację. Jest to nie tylko piękna odmiana w uprawie, ale także efekty euforii, jakie zapewnia, są trudne do zignorowania.

Pojedyncze zaciągnięcie się tą odmianą może wprowadzić cię w szczęście, jakiego nigdy nie doświadczyłeś. Idealna na dzień spędzony z przyjaciółmi, Mimosa Cake Auto jest także doskonałym towarzyszem do wieczornej lektury, gdy czujesz się senny. Dzięki bardzo wysokiej zawartości THC, odmiana ta może być wykorzystana do przygotowania koncentratów, które pobudzą Twoją kreatywność.

3. Gorilla Punch Auto

Gorilla Punch Auto może pochwalić się poważną genetyką. Jest to wyjątkowa odmiana automatycznie kwitnąca, powstała w wyniku skrzyżowania wspaniałej odmiany Gorilla Glue z Purple Punch. Ta automatycznie kwitnąca odmiana stała się dość popularna wśród hodowców automatycznie kwitnących odmian, ponieważ niedawno zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Sativa” w dwóch różnych konkursach, więc możesz spodziewać się, że potomstwo Gorilla Punch Auto również będzie się świetnie spisywać.

Efekty Gorilla Punch Auto nie są przesadzone. Tak, ta odmiana może w mgnieniu oka sprawić, że będziesz nadpobudliwy i szczęśliwy. Wszystko za sprawą terpenu zwanego Limonenem, który poprawia nastrój i poprawia koncentrację. Limonen odpowiada za smak cytryny i cytrusów, który pokochałeś. Zmniejsza także stres i zawiera szereg właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Gorilla Punch Auto jest jak wybuchowy zastrzyk kofeiny.

4. Purple Punch Auto

Ponownie, profil terpenowy Purple Punch Auto ma coś wspólnego z jej efektami. Purple Punch Auto smakuje jak babeczki jagodowe zmieszane z pikantnym terpem, a odpowiedzialnym za niego terpenem jest – jak się domyślacie – mircen. Zazwyczaj mircen nie występuje w dużych ilościach w konopiach indyjskich, a jego zawartość przekracza zaledwie 1 do 2 procent, ale odmiany z dominacją Indici, takie jak Blueberry i Grandaddy Purple, mogą pochwalić się większymi ilościami niż zwykłe odmiany.

Purple Punch Auto jest szczególnie pomocny, jeśli cierpisz na depresję, ponieważ ma niesamowitą zdolność uszczęśliwiania. Nie obwiniaj odmiany, jeśli nagle zamienisz się w gadułę! Purple Punch napełni Cię ogromną żywotnością!

Poziomy CBD w Purple Punch Auto są bardzo niskie, ale THC z nawiązką to rekompensuje. Podczas testów poziom THC waha się pomiędzy 23 a 24 procent, co czyni ją idealnym wyborem do produkcji koncentratów. Najlepszą częścią Purple Punch Auto jest to, że możesz cieszyć się tym doświadczeniem o każdej porze dnia.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, który pomoże Ci się skupić i uwolnić kreatywność, nie szukaj dalej. Te automatycznie kwitnące odmiany zapewnią Ci niesamowitą koncentrację i pobudzą Twoją kreatywność. Co więcej, są to superszybkie automatycznie kwitnące pąki, które mogą wyprodukować do 600 g/m2 najwyższej jakości, niezwykle żywicznych i aromatycznych pąków w zaledwie 8 tygodni. Więc nie szukaj dalej, te wspaniałe, automatycznie kwitnące odmiany konopi dadzą Ci przewagę w chwilach, gdy naprawdę musisz się skoncentrować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TritonSeeds.com - Przedstawia portal-blog o Marihuanie, cannabis, konopiach indyjskich, CBD, RSO, THC.